Internacki turniej w piłkarzyki « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Internacki turniej w piłkarzyki

W internacie odbył się kolejny turniej w piłkarzyki. W zawodach wzięło udział 12 zawodników. Uczniowie rywalizowali między sobą w systemie pucharowym. Końcowa rozgrywka rozegrała się między trzema zawodnikami Bartłomiejem Dydyńskim, Pawłem Rasiem i Jarosławem Żmudą. Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

1        miejsce – Bartłomiej Dydyński – klasa III a

2        miejsce – Jarosław Żmuda – klasa I a

3        miejsce – Paweł Raś – klasa II a

Gratulujemy zwycięzcom!!!

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress