Internat z wizytą u strażaków « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Internat z wizytą u strażaków

W dniu 3 kwietnia 2019 roku grupa wychowanków internatu z klas pierwszych udała się z wizytą do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lesku. Strażacy opowiedzieli młodzieży o specyfice pracy w straży pożarnej, jak dostać się do szkoły pożarniczej. Strażacy zaprezentowali nam podstawowy sprzęt gaśniczy i wnętrze remizy strażackiej.

Uczniowie z zainteresowaniem zadawali pytania strażakom, uzyskując wyczerpujące odpowiedzi.

Wychowankowie Internatu ZSL w Lesku serdecznie dziękują leskim strażakom za życzliwe przyjęcie, poświęcony czas i podzielenie się swoją wiedzą.

Alicja Kantor

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress