IV b na strzelnicy sportowej « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

IV b na strzelnicy sportowej

W dniu 24 kwietnia 2013 klasa IV b Technikum Leśnego w Lesku w nagrodę za bardzo dobrą frekwencję na zajęciach lekcyjnych , uczestniczyła w zajęciach strzeleckich na strzelnicy LOK w Brzozowie. Zdjęcia jak zwykle w galerii.

price for zithromax buy zithromax online

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress