IV Edycja Konkursu Wiedzy Przyrodniczo – Leśnej « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

IV Edycja Konkursu Wiedzy Przyrodniczo – Leśnej

W dniu 11.04.2013 r. w Zespole Szkół Leśnych w Lesku przeprowadzono IV Edycję Konkursu Wiedzy Przyrodniczo – Leśnej. Z roku na rok cieszy się on jeszcze większym zainteresowaniem szkół gimnazjalnych. Mamy nadzieję, że za 12 miesięcy przywitamy w naszych progach jeszcze większą rzeszę uczestników, chcących wzbogacić swoją wiedzę o tematykę przyrodniczą, leśną.

W konkursie wzięły udział gimnazja z safe place to buy prozac online cheaper than in your local pharmacy. you can fulfill your prozac demands in the best and the most cost effective way. terenu województwa podkarpackiego:

dec 12, 2014 – order non generic estrace . what are the side effects of estrace cream where the the canadian pharmacy online – order non generic estrace

  1. Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkół Publicznych nr 2 – Narciarska Szkoła Sportowa w Ustrzykach Dolnych.
  2. buy generic valtrex (valacyclovir). buy valtrex online. valtrex is a medication

  3. Gimnazjum nr 1  w Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Ustrzykach Dolnych.
  4. Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tarnawie Dolnej.
  5. Gimnazjum nr 2 w Zagórzu.
  6. Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w Nowotańcu.
  7. Gimnazjum im. profesora Stefana Myczkowskiego w Czarnej.
  8. Zespół Szkół w Komańczy.

Dyrektor szkoły mgr Jadwiga Szylak przywitała wszystkich serdecznie i dokonała otwarcia IV Edycji Konkursu Wiedzy Przyrodniczo – Leśnej. Uroczystość uświetnił występ sygnalistów myśliwskich. Następnie uczestnicy zostali zapoznani z regulaminem konkursu.

Gimnazjaliści zmagali się w 2 etapach : teoretycznym (pisemnym) i praktycznym (rozpoznawanie roślin i zwierząt). Po części teoretycznej wyłoniono 6 osób (z największą liczbą punktów), które przystąpiły do części praktycznej. Następnie poznaliśmy zwycięzców. Dla wszystkich uczestników i opiekunów konkursu zorganizowano wystawę o tematyce przyrodniczo leśnej oraz poczęstunek. Dokonano projekcji filmu promującego szkołę oraz filmu edukacyjnego.

Laureatami IV Edycji Konkursu Wiedzy Przyrodniczo – Leśnej zostali:

Kot Natalia                                        I miejsce – Gimnazjum nr 2 w Zagórzu.

Mielnik Daria                                    II miejsce – Gimnazjum nr 2 w Zagórzu. actions, contraindications,… buy atarax online

Michalewski Bartłomiej                   III miejsce – Gimnazjum w Czarnej.

home; sell prednisone 20mg for sale · site is lexapro generic yet the recreational sciences, buy dapoxetine online india dazed by the killing synergism of 

Pani Dyrektor mgr Jadwiga Szylak wręczyła cenne nagrody laureatom konkursu a wszystkim uczestnikom i ich opiekunom upominki i dyplomy.

Zygmunt Folwarski

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress