IV Mistrzostwa Internatu w Szachach « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

IV Mistrzostwa Internatu w Szachach

W środę 11.05.2016r. już po raz czwarty odbyły się Szachowe Mistrzostwa Internatu Zespołu Szkół Leśnych w Lesku. Turniej został rozegrany system kołowym „mecz -rewanż”, każdy z uczestników musiał rozegrać 10 partii szachowych. W ostatniej rundzie o I miejsce walczyli Kinga Kłys i Tomasz Borukało po zaciętym pojedynku ostatecznie zwyciężyła Kinga Kłys z klasy II a i została nowym Mistrzem Internatu w szachach.

II miejsce Tomasz Borukało  III a

III miejsce Michał Brański       II a

IV miejsce Konrad Winiarski   II a

V miejsce Kamil Kasperkowicz I b

VI miejsce Hubert Strusiewicz  I b

Wszystkim uczestnikom GRATULUJĘ i zapraszam na kolejne zawody za rok.

MM

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress