IV Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Rektora PWSZ w Sanoku « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

IV Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Rektora PWSZ w Sanoku

23.01. 2019r. uczniowie naszej Szkoły jak co roku wzięli udział w Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Rektora PWSZ w Sanoku. Jak podkreślają organizatorzy w turnieju wzięła udział rekordowa liczba 12 drużyn, co pokazuje, że ranga tego przedsięwzięcia z roku na rok jest coraz wyższa. Poziom turnieju mógł zadowolić nawet najbardziej wybrednych fanów siatkówki.

Drużyny walczyły o każdy centymetr parkietu, a hala Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ, która wypełniła się kibicami dawano nie pamięta takiej walki.

Zawody wygrała drużyna AZS PWSZ Sanok, która po zaciętym pojedynku wygrała z broniącymi tytułu ZSO w Brzozowie.

Nasza drużyna w składzie:  Magdalena Karbowniczyn, Aleksandra Siara, Jan Polaczek, Dawid Bieryło, Bartłomiej Maślany, Łukasz Kowal, Jakub Franos zajęła V miejsce.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach zawodów.

MM

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress