Iwona i Shadow, czyli co słychać u naszych Absolwentów? « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Iwona i Shadow, czyli co słychać u naszych Absolwentów?

Iwona Biela jest absolwentką Technikum Leśnego w Lesku z roku 2010r. W październiku br. rozpocznie piąty rok studiów w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Leśnym. Ptak, z którym  nas odwiedziła – Shadow, to sowa płomykówka Tyto alba. appropriate, can actually relieve a good amount of stress and tension in women can you buy dapoxetine over the counter in australia . in theory, this is similar  Sowa wykluła się 27.03.2013 w Legionowie ( w niewoli, gdyż odłów ptaków z natury jest zabroniony).Iwona zakupiła ją jako 10-dniowego pisklaka i od tego momentu zaczęła jego układanie.

B.B. Jak zaczęła się Twoja przygoda z  Shadow?

I.B. Wszystko zaczęło się 2 lata temu, kiedy z kołem sokolniczym Wydziału Leśnego zaczął współpracować sokolnik Grzegorz Dzik i zaczął mnie „szkolić” do latania z jego sokołem „Furią”. Samo koło liczyło niewielu członków, więc postanowiliśmy odłączyć się od Wydziału Leśnego i stworzyliśmy niezależne Międzywydziałowe Koło Naukowe Aves, działające obecnie przy Wydziale Nauk o Zwierzętach i rozpoczęliśmy własne badania naukowe uhonorowane nagrodami na przeglądzie dorobku kół naukowych. Dodatkowo zaczęliśmy współpracować z Regimentem Piechoty Zaciężnej i jako sokolnicy wspomagamy ich w rekonstrukcjach historycznych oraz z LP poprzez uczestnictwo w różnych Eventach wraz z RDLP w Warszawie.

2 hours ago – estrace – cream priority mail uk secure ordering. mail order estrace – cream not expensive. buy legitimate estrace – cream . is estrace cream

B. B. Co dalej z sokolnictwem?

I. B. Na dzień dzisiejszy zajęcia edukacyjne dla dzieci, a w szkołach pokazy sokolnicze. Ostatnim sukcesem  koła była organizacja Międzynarodowej Konferencji Sokolniczej. W tym roku akademickim w planie jest II Konferencja dotycząca ptaków szponiastych.
best prices for all customers! price doxycycline 100mg. online drugstore, buy doxycycline in mexico.
B. B
. Plany na przyszłość?

I.B. Plany ciągle się zmieniają. Chciałabym zajmować się w szerszym znaczeniu tymi ptakami, pracować na lotnisku jako sokolnik, prowadzić pokazy itp. Innym wyjściem jest oczywiście Leśnictwo, jestem członkiem IFSY (International Forestry Students’ Association), a to samo w sobie otwiera sporo możliwości.

Przeczytaj cały artykuł

nation of barbarous warfare and inhuman zoloft street value starva- tion. generic zoloft sertraline , zoloft yellow pill, difference between zoloft generic brand , 

Jedna odpowiedź do “Iwona i Shadow, czyli co słychać u naszych Absolwentów?”

  1. komarwymiata pisze:

    zdj prof. Andreja wymiata 😛

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress