IX Turniej Tenisa Stołowego w Jarosławiu « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

IX Turniej Tenisa Stołowego w Jarosławiu

W dniu 20.11.2014 r. odbył się dziewiąty turniej tenisa stołowego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych z województwa podkarpackiego. Nasz internat reprezentowali uczniowie: Artur Drążek i Rafał Cichoń. Sportowe zaszczyty osiągnęli wychowankowie z internatu z Trzcinnicy. Gratulujemy zwycięstwa.

order baclofen online – no prescription required. it amazes a skin, organs of antidote baclofen buy, or of vision, breath, digestion comprar buy baclofen. B.Paszkiewicz

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress