Jesteśmy w finale YPEF « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Jesteśmy w finale YPEF

order online at usa pharmacy! generic brand of prednisone . top offering, buy prednisone online uk. propecia 2015 buy propecia

W dniu 12 kwietnia 2013 r. odbył się szkolny etap konkursu YPEF „Młodzież w lasach Europy” którego organizatorami są Polskie Towarzystwo Leśne i Lasy Państwowe. Konkurs odbywał się w szkołach średnich i gimnazjach na terenie całej Polski.  Łącznie uczestniczyło w nim ponad 11 tysięcy uczniów z 366 szkół. W naszej szkole do konkursu przystąpiło 7 trzyosobowych zespołów.

Do krajowego finału konkursu który odbędzie się 21 maja w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego awansowało 38 zespołów z całego kraju, w tym dwa zespoły z naszej szkoły. Są to uczniowie klasy I b: Adam Antolak, Przemysław Łątka i Piotr Łuczka oraz uczniowie klasy III b: Grzegorz Bobola, Rafał Dybski i Mariusz Obszarny.

Najlepszy zespół z etapu krajowego, który odbywa się już w języku angielskim będzie reprezentował Polskę na Europejskim Etapie Konkursu który odbędzie się we wrześniu w Portugalii. Dla najlepszych trzech szkół etapu krajowego są przewidziane nagrody w wysokości :

I nagroda: 10000 zł

save up to 70% on rx cost. buy dapoxetine . dapoxetine is used as a treatment for premature ejaculation. generic dapoxetine .

II nagroda: 5000 zł

III nagroda: 3000 zł

 Nagrody rzeczowe dla uczniów-członków najlepszych trzech zespołów wynoszą 6000 zł.

Gratulując dużego sukcesu naszym uczniom życzę im powodzenia w etapie krajowym i do zobaczenia w Portugalii.

Dawid Gołębiowski

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress