Klasa I B na lodowisku w Sanoku « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Klasa I B na lodowisku w Sanoku

order deltasone 20 mg pills, prednisone overnight no prescription, buy buy prednisone without a script, deltasone cheap online india , order brand name 

W czwartek 4 grudnia 2014 roku wraz z klasą udaliśmy się na wycieczkę do Sanoka. Naszym opiekunem była Pani mgr Marta Michalska oraz ksiądz Janusz Zagól. Wszyscy niecierpliwie czekają na autokar, na wielu twarzach widzę uśmiech, perspektywa spędzenia pierwszej wycieczki klasowej zadowala każdego. Po kilkunastu minutach, sprawdzeniu obecności i zajęciu miejsc w autobusie ruszamy w drogę.

best prices for all customers! zoloft online prescription . approved pharmacy, buy zoloft online canada.

Po dotarciu na miejsce udaliśmy się na lodowisko Arena na tak zwane ślizgawki, aby przez dwie godziny oddawać się zimowemu szaleństwu. Przygotowanie do wejścia zajęło nam trochę czasu. Pomimo wielu upadków wszyscy bawili się znakomicie i choć na chwilę zapomnieli o nauce. Każdy jeździł jak umiał, niektórzy częściej leżeli na lodzie niż przyjmowali postawę pionową, ale z czasem było coraz lepiej. Zmęczeni wygłupami na lodzie zeszliśmy do szatni. Następnie udaliśmy się do Galerii Sanockiej BWA na wystawę Beaty Bigaj pt.: „Więzi” oraz wysłuchaliśmy ciekawego wykładu: „Sztuka a kultura masowa”. Następnym punktem naszej podróży było zwiedzanie Sanoka. Około godziny 12.30 dostaliśmy trochę czasu wolnego.

Tym akcentem zakończyliśmy naszą wycieczkę. Miły dzień spędzony z klasą na długo pozostanie w pamięci.

oct 7, 2014 – here are some easy levels to pass your fatal buy dapoxetine priligy dapoxetine buy online now, priligy dapoxetine buy online malaysia , 

Aleksander Lisze

Jedna odpowiedź do “Klasa I B na lodowisku w Sanoku”

  1. Ivan pisze:

    No to grubo było LD

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress