Klasy I na lodowisku w Sanoku « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Klasy I na lodowisku w Sanoku

W dniu 18 lutego 2014r. po dwóch lekcjach pojechaliśmy na lodowisko do Sanoka. Była to wycieczka zorganizowana przez klasy pierwsze. Naszymi opiekunami byli: pani mgr J. Grela, pani mgr A. Węglicka oraz pani mgr M. Michalska-Konik.

Na lodowisko dotarliśmy o godzinie 10:45. Przygotowanie się do wyjścia na lód zajęło nam trochę czasu. Trzeba było wypożyczyć łyżwy i dopasować do swojego rozmiaru buta, co nie każdemu udało się za pierwszym razem. Gdy wszyscy byliśmy gotowi, postanowiliśmy wejść na taflę. Przez ponad 90 minut cieszyliśmy się z możliwości oderwania się od nauki.

order online at usa pharmacy! buy dapoxetine singapore . next day delivery, feb 21, 2011 – buy very cheap fluoxetine for dog aggression soft tabs online with barbara90. fluoxetine liquid for cats overnight cod. fluoxetine for rosacea  buy dapoxetine online aug 29, 2014 – 25 mg
buy on line baclofen 25 mg cheap
buy baclofen cr for baclofen
baclofen online delivery
purchase baclofen .

Całe lodowisko było do naszej dyspozycji. Każdy jeździł jak umiał: niektórzy częściej leżeli na lodzie niż przyjmowali postawę pionową, ale z czasem było coraz lepiej. Niestety około godziny 13.00 trzeba było kończyć zabawę. W drodze powrotnej pojechaliśmy do restauracji McDonald’s. W autobusie panowała cisza, ponieważ wszyscy byliśmy zmęczeni i poobijani po półtoragodzinnej zabawie na lodzie.

Nasz wyjazd był bardzo udany. Pozwolił wzmocnić naszą sprawność fizyczną. Poza tym podczas wspólnej zabawy był czas na lepsze poznanie nowych koleżanek i kolegów, a także wychowawców. Zrelaksowani i odprężeni odzyskaliśmy siły do dalszej nauki.

Rafał Rzeszutek & Rafał Kochanowicz Smile

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress