Kółko fotograficzne na warsztatach fotografii makro « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Kółko fotograficzne na warsztatach fotografii makro

W zeszły czwartek 25 listopada szkolne kółko fotograficzne uczestniczyło w warsztatach, zorganizowanych przez zaprzyjaźnione koło fotograficzne „FOTOsynteza” działające  pod opieką dr Mariana Szewczyka z Instytutu Gospodarki Rolnej i Leśnej. Tematem zajęć była fotografia makro, pracochłonna i często niedoceniana dziedzina w fotografii, w której bez odpowiedniej wiedzy trudno o zadowalające efekty.

Właśnie tą cenną wiedzą podzielił się z nami Kamil Stajnik- konstruktor elektronicznych sanek makro, narzędzia umożliwiającego łatwiejsze i szybsze posługiwanie się techniką stackingu. Pan Kamil udzielił wskazówek naszym uczniom, dzięki czemu każdy z nich dowiedział się, w jaki sposób może poprawić swój warsztat fotograficzny.

Korzystając z okazji, szkolne koło pragnie podziękować doktorowi Marianowi Szewczykowi za zaproszenie i wyrazić nadzieje na dalszą współprace.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress