Konkurs fotograficzny – Świat owadów w obiektywie « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Konkurs fotograficzny – Świat owadów w obiektywie

W grudniu w naszej szkole odbył się konkurs fotograficzny pt. „Świat owadów w obiektywie‟. Wszystkie zgłoszone na konkurs zdjęcia były piękne i niepowtarzalne, a wybór zwycięzcy bardzo trudny. Pierwsze miejsce w konkursie zdobył Kajetan Duell, drugie miejsce Kamila Cynk, trzecie miejsce Adam Droń. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy spostrzegawczości, talentu fotograficznego oraz nagród zdobytych w konkursie.

Zapraszamy wszystkich miłośników przyrody i fotografii do udziału w naszym konkursie już za rok.

Alicja Kantor sep 9, 2006 – buy prozac without prescription, prozac recreational, purchase prozac online no prescription, buy generic prozac , prozac images , buy

7 jan 2014 … buy zyban canada online pharmacy buy zyban online discount insurance online buy zyban online pharmacy buy zyban buy zyban online …

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress