Konkurs krasomówczy w Przeworsku « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Konkurs krasomówczy w Przeworsku

W ubiegły wtorek, 20.10.2015r., w Przeworsku odbył się finał wojewódzkiego konkursu krasomówczego, w którym startowała Kaja Hrabal. Zmagania konkursowe polegały na 10 minutowej prezentacji przygotowanego tekstu. Tytuł gawędy naszej uczennicy brzmiał „Noc” i opowiadał on o Nocy Kupały. Sędziowie mieli – w ocenie – do dyspozycji dziesięciopunktową skalę.

Kaja po przesłuchaniach weszła do finału z wynikiem 8,25, co dało jej wtedy drugą lokatę. Kolejnym punktem tego konkursu, w części finałowej, jest trzyminutowa improwizacja na wylosowany przez uczestnika temat. Temat, który wylosowała Kaja, niewątpliwie przypadł jej do gustu – „Zachęć do odwiedzenia Twojej miejscowości”.

Można wręcz powiedzieć, że czuła się jak „ryba w wodzie”. Ta część również była poddana ocenie Jury. W efekcie końcowym, Kaja zajęła 1 miejsce, co dało jej przejście do finału ogólnopolskiego,  który odbędzie się już za miesiąc na zamku w Golubiu-Dobrzyniu.

Trzymamy mocno kciuki za jej występ!

H.K

 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress