Konkurs „Leśne Dyktando” « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Konkurs „Leśne Dyktando”

30 października 2019 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Dynowie odbyła się IX edycja wojewódzkiego konkursu ortograficznego „Leśne Dyktando”. Tradycyjnie dyktando  poświęcone było zagadnieniom przyrodniczym  i nosiło tytuł:  „Las oniryczny”.  W konkursie  wzięło udział  57 uczniów z 15 szkół. Naszą szkołę reprezentowali: Nina Pieklak, Wiktoria Ziaja, Julia Wojtanowska, Zuzanna Kuczma, Alicja Jamróz oraz Jakub Sawicki. Wyróżnienia otrzymały: Wiktoria Ziaja i Alicja Jamróz. Serdecznie gratulujemy! W oczekiwaniu na wyniki, uczniowie mieli okazję uczestniczyć bardzo ciekawym pokazie chemicznym przygotowanym przez pracowników naukowych oraz studentów Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu.

Dziękujemy organizatorom za wspaniałe przyjęcie i z niecierpliwością oczekujemy kolejnej edycji.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress