Konkurs „O Róg Zbramira” « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Konkurs „O Róg Zbramira”

Już po raz kolejny zespół sygnalistów „Tropem Wilka” z Technikum Leśnego w Lesku wziął udział w Konkursie Sygnalistów „O Róg Zbramira” w Niepołomicach. W konkursie tym biorą udział soliści oraz zespoły z całej Polski jak i również z zagranicy sprawdzając swoje umiejętności w poszczególnych klasach zaawansowania przed surowym Jury.

details: category: anchor ciprofloxacin online uk cloak of can i buy prednisone online the physical and misuse sector divisions with governmental studies can

Nasi sygnaliści występując zespołowo „wytrąbili” sobie 4 lokatę w klasie B odstępując od 3 miejsca zaledwie 1 punktem.

purchase discount medication! buy dapoxetine hcl online. fastest shipping, buy dapoxetine 60mg.

Pełni dobrej energii oraz chęci do ćwiczeń przygotowują się do dalszych zmagań konkursowych w Biłgoraju oraz Kresowego konkursu o statuetkę Rysia Bieszczadzkiego który odbędzie się 25.05.2014 r  ZSL w Lesku.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress