Konkurs Sygnalistów Myśliwskich im. Andrzeja Rokickiego – Spała 2019 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Konkurs Sygnalistów Myśliwskich im. Andrzeja Rokickiego – Spała 2019

26.10.2019r. po raz kolejny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z naszej szkoły uczestniczył w Konkursie Ogólnopolskim pogłębiając oraz sprawdzając swoje umiejętności przyczynił się również do celebrowania obchodów XX Hubertusa Spalskiego. Zespół zdobywając kolejny sukces uplasował się na trzecim miejscu w klasie B.

Osiągnięcia solowe w klasie sygnałów C:

I miejsce Maciej Drążek

II miejsce Hubert Maślany

III miejsce Hubert Karbowniczyn

II miejsce Konrad Siemiątkowski – klasa sygnałów  B

Darz Bór

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress