Konkurs Wiedzy Prawnej « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Konkurs Wiedzy Prawnej

W dniu 08.11.2021 roku uczniowie Technikum Leśnego w Lesku wzięli udział w Konkursie Wiedzy Prawnej realizowanego przez „ Pasiekę” – Fundację Rozwoju i Wsparcia pod patronatem honorowym Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Konkurs był bardzo wyrównany. Między I a IV miejscem różnica punktów wynosiła 4. Zespół Szkół Leśnych w Lesku godnie reprezentowali: Maciej Sitko, Diana Żmuda, Dawid Kijanka, Kacper Drapała, Justyna Jamróz.

                                                                                                                                 ZF

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress