Krasomówca jedzie do Golubia -Dobrzynia! « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Krasomówca jedzie do Golubia -Dobrzynia!

cheap dapoxetine 90 mg pills for sale uk dapoxetine 90 mg pills best prices. men’s health. anti-fungus, jcb, free world shipping.

23 października 2013 r. w Przeworsku odbył się kolejny Wojewódzki Konkurs Krasomówczy. Tego roku naszą szkołę reprezentowała Kaja Hrabal z II b i Dawid Komonicki z IV a. Po pierwszym etapie konkursu – prezentacji dziesięciominutowej gawędy -obydwoje dostali się do finałowej piątki. buy baclofen pump carbozyne drug in uk pharmacy what is tinidazole stieva a prescription forum cheap astelin online presciption cephalexin over counter uk 
O ostatecznych wynikach zadecydowała 3-minutowa improwizacja na wylosowany temat. Kaja uplasowała się na IV miejscu, a Dawid na II, co daje mu możliwość reprezentowania województwa podkarpackiego w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym w Golubiu –Dobrzyniu. To kolejny sukces naszych krasomówców.

Przypomnijmy, chociażby I m-ce w Polsce dla Adriana Wiśniowskiego czy ubiegłoroczne  II dla Przemka Jankowskiego. Gratulacje! Dawid, trzymamy kciuki!

Beata Brajewska

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress