Kurs obsługi żurawia hydraulicznego « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Kurs obsługi żurawia hydraulicznego

W dniu 13.01.2022  Komisja Rekrutacyjna przeprowadziła   rekrutację  uczniów do Zadania nr 4 – „Kurs obsługi żurawia hydraulicznego” w ramach projektu   pt.  „Kompetentni uczniowie w Technikum Leśnym” (nr projektu RPPK.09.04.00-18-0013/20) realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Protokół oraz lista uczniów zakwalifikowanych do kursu znajduje się w Załączniku.

Kurs obsługi żurawia hydraulicznego zostanie przeprowadzony w I kwartale 2022 roku, będzie trwał 40 godzin w cyklu popołudniowym i weekendowym.  Osoby zakwalifikowane proszone są o osobiste potwierdzenie chęci uczestnictwa w kursie do osób odpowiedzialnych za realizację projektu tj. Gracjan Fara i Dawid Gołębiowski ( w przypadku rezygnacji miejsce osoby zajmie kolejna z listy rezerwowej ).  

Protokół rekrutacyjny – Kurs żurawia hydraulicznego

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress