Kurs pilarza « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Kurs pilarza

W dniach 07 do 25 stycznia 2013r. klasa IIIa Technikum Leśnego w Lesku uczestniczy w praktykach zawodowych z  Użytkowania lasu. Zajęcia odbywają się w lasach Nadleśnictwa Lesko, w szczególności w Leśnictwie Myczków.

Podczas prowadzonych zajęć wszyscy dopuszczeni uczniowie, mogą uczestniczyć w kursie pilarza: kurs drwala- operatora pilarki spalinowej. Praktyki prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów ścinki drzew- pracowników Nadleśnictwa Lesko.

Ukończenie darmowego kursu i zdanie egzaminu teoretycznego oraz praktycznego uprawnia do wykonywania zawodu drwala- operatora pilarki spalinowej. Komisję egzaminacyjną stanowią inżynierowie- leśnicy 5 days ago – buy estrace tablets internet drugstore – estrace tablets uses: overseas online pharmacy online drug store >> buy cheap meds from  Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie oraz N- ctwa Lesko. Kursanci otrzymują zaświadczenie zgodnie z rozporządzeniem Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych.

buy estrace (estradiol) without prescription purchase prescription medications online.

Zimowe praktyki zawodowe to nie tylko kurs pilarza ale również zagadnienia dotyczące szeroko rozumianego pozyskania, odbiórki, pomiaru i klasyfikacji surowca drzewnego.

Poniżej znajdują się zdjęcia z Zajęć praktycznych online canadian pharmacy store! amoxil generic name . top offering, purchase amoxil online. klasy IIIb, która trenuje już przed kursem pilarza, który odbędzie się w lutym. Zajęcia prowadzą instruktorzy Zajęć praktycznych ZSL Lesko- również instruktorzy ścinki drzew.

pJ

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress