Łączą Nas Drzewa « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Łączą Nas Drzewa

26 kwietnia 2023 roku braliśmy udział w kolejnej edycji akcji „Łączą Nas Drzewa” na terenie zaprzyjaźnionego Leśnictwa Malinki. Dzieci i dorośli… pod bacznym okiem naszych uczniów w należyty sposób posadzili wszystkie jodłowe sadzonki, które w tej edycji były poświęcone ku pamięci Jana Pawła II. Frekwencja dopisała.

Wśród uczestników oprócz naszej młodzieży znaleźli się również uczniowie Szkoły Podstawowej im. Wincentego Pola w Lesku, harcerze Ziemi Sanockiej oraz wychowankowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lesku. W wydarzeniu uczestniczyli  Dyrektor RDLP w Krośnie Marek Marecki oraz Piotr Uruski Poseł Ziemi Sanockiej. Nie zabrakło również przedstawicieli samorządów terytorialnych oraz służb mundurowych.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress