„Las w obiektywie”- IX edycja konkursu fotograficznego. « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

„Las w obiektywie”- IX edycja konkursu fotograficznego.

W minionym  tygodniu w Internacie ZSL w Lesku, został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny „Las w obiektywie”. To IX edycja tego konkursu organizowana przez wychowawcę Krystiana Wójcika dla uczniów naszej szkoły. Tematem przewodnim tegorocznej edycji były „Owady w lesie”. Podobnie jak w latach ubiegłych zdjęcia prezentowały wysoki poziom autorów. Tegoroczne prace oceniał Pan Roman Pasionek – leśniczy, fotograf pasjonat, pracownik Nadleśnictwa Baligród.

Według jury najlepsze zdjęcia zaprezentowali:

Emilia Jarema  – I miejsce w konkursie,

Kacper Michnowicz – II miejsce w konkursie,

Filip Grzebyk –  III miejsce w konkursie.

Udział w konkursie wzięli również: Milena Borocka, Diana Żmuda, Dominik Dziura i Hubert Dybała. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Nadleśnictwo Baligród.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress