„Las w obiektywie” – konkurs fotograficzny « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

„Las w obiektywie” – konkurs fotograficzny

W dniu 23.02.2017 r. w Internacie ZSL w Lesku został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny. To piąta edycja kierowana do uczniów, których pasją jest fotografia. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu była „zima w lesie”. Jury złożone z wychowawców w składzie Krystian Wójcik, Zygmunt Folwarski i Damian Stanisz, zdecydowało o przyznaniu pierwszego miejsca za najlepsze zdjęcie Hubertowi Bobakowi z klasy III a, drugie miejsce zdobył Jakub Miszczyszyn z klasy III b, a trzecie Artur Niemiec z klasy III a.

W konkursie wzięli udział również Wiktor Sikora z III b, Sebastian Bajorek z III b, oraz Michał Hop z I b i Jan Rawiak z I b.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe. Organizatorem był wychowawca Krystian Wójcik.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress