„Las w obiektywie” – konkurs fotograficzny « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

„Las w obiektywie” – konkurs fotograficzny

W listopadzie 2015 r. został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny dla fotografów amatorów, zorganizowany po raz czwarty w internacie Zespołu Szkół Leśnych w Lesku. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu, podobnie jak w latach ubiegłych, był „ las”. Zgodnie z regulaminem uczniowie mogli zgłosić po trzy zdjęcia do konkursu.

Jury złożone z nauczycieli i wychowawców w składzie Marian Gawlik, Jarosław Krysa i Krystian Wójcik, zdecydowało o przyznaniu pierwszego miejsca za najlepsze zdjęcie Jakubowi Miszczyszynowi z klasy II B, drugie miejsce zdobył Wiktor Sikora – II B, a trzecie Sebastian Bajorek – II B. W konkursie brali udział również Hubert Bobak i Artur Niemiec, uczniowie klasy II A.

buy cheap baclofen baclofen cheap buy baclofen lioresal cheap order baclofen online buy lioresal 10mg buy baclofen without prescription buy baclofen canada dapoxetine online no script. dapoxetine 90 pharmacy no proscription, buy dapoxetine direct from india , buy dapoxetine online in canada no prescription 

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe, a zdjęcia Ich autorstwa zostały zaprezentowane w internacie Zespołu Szkół Leśnych w Lesku.

Organizatorem konkursu był wychowawca Krystian Wójcik.

Wybrane zdjęcia biorące udział w konkursie:

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress