„ Las w obiektywie” – VII edycja konkursu fotograficznego. « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

„ Las w obiektywie” – VII edycja konkursu fotograficznego.

W dniu 29 maja 2019 r. w internacie Zespołu Szkół Leśnych w Lesku został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny „ Las w obiektywie”. To już VII edycja tego konkursu organizowana dla uczniów naszej szkoły. Tym razem tematem przewodnim była „ wiosna w lesie i ogrodzie”. Poziom prac, fotografii był jak zwykle bardzo wysoki. Mimo, iż jest to konkurs dla fotografów amatorów, można z całą pewnością stwierdzić, że żadnego z zgłoszonych zdjęć nie powstydziłby się zawodowy fotograf.

Według jury w składzie Alicja Kantor, Krystian Wójcik i Jarosław Krysa najlepsze zdjęcia zaprezentowali:

I miejsce Michał Hop – uczeń klasy III b

II miejsce Konrad Siemiątkowski – uczeń klasy II b

III miejsce Kacper Skubiński – uczeń klasy II a

Udział w konkursie wzięli również Jakub Wojtanowski – II a i Krystian Trzciński – I b.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Nadleśnictwo Baligród.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress