Lekcje z internetu « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Lekcje z internetu

Przypominamy, że na stronie CKE maturzyści znajdą zbiory zadań do powtarzania materiału ze wszystkich przedmiotów. Natomiast dla uczniów klas II i III przygotowujących się do egzaminu z kwalifikacji polecamy do rozwiązania testy oraz arkusze części praktycznych egzaminu. Linki poniżej. Do ćwiczeń w domu można wykorzystywać nie tylko te z kwalifikacji RL ale również z R ze względu na ich dużą ilość i różnorodność tematyki.

Zbiory zadań – maturalne

Testy do ćwiczeń z odpowiedziami – zawodowe

Testy oraz zadania praktyczne do rozwiązania z kluczami odpowiedzi 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress