Licealiada w szachach drużynowych 2014 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Licealiada w szachach drużynowych 2014

W dniu 28.10.2014 w leskim liceum odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Szachach Drużynowych. Zespół Szkół Leśnych w składzie Adam Antolak, Tomasz Borukało, Roger Guzik, Kinga Kłys, pokonali Liceum Ogólnokształcące w dwumeczu 3,5 do 1,5 i 4 do 0, zajmując tym samym pierwsze miejsce.

Uczniom Gratulujemy i liczymy na sukces w etapie rejonowym, który już wkrótce w Brzozowie.

prozac from canadian pharmacy,. this year, we have made a push to increase the number of dance recitals that we do the video production for, buy prozac

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress