Licealiada w szachach drużynowych « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Licealiada w szachach drużynowych

online meds rx deltasone, deltasone without prescription us pharmacy, buy deltasone overnight , prednisone without prescriptions , prednisone without a 

23.10.2013r. w leskim liceum odbyła się Licealiada w szachach drużynowych- etap powiatowy. Pierwszy raz w historii rozgrywania tych zawodów Zespół Szkół Leśnych pokonał Liceum Ogólnokształcące i zajął I miejsce. Na ten sukces zapracowali: Adam Antolak z kl. IIb, Tomasz Borukało i Roger Guzik z kl. Ia oraz Elena Matysek z kl. IIa.

Już wkrótce etap rejonowy w Brzozowie, mam nadzieję, że uda się stanąć na podium.

Marta Michalska-Konik

mar 31, 2014 – canadian pharmacy cheap baclofen 10mg buy generic baclofen online free shipping where to buy baclofen australia buy baclofen with a

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress