Lista kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do klasy I a i b TL Lesko « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Lista kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do klasy I a i b TL Lesko

Z radością przedstawiamy listę kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do klas I a i b Technikum Leśnego w Lesku, w zawodzie Technik Leśnik. Wszystkim uczniom w nadchodzącym nowym roku szkolnym, życzymy wytrwałości i radości w zdobywaniu dalszej wiedzy. Pobierz listę zakwalifikowanych-pdf

Jedna odpowiedź do “Lista kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do klasy I a i b TL Lesko”

  1. Kamil Sierzchuła pisze:

    Dziękuję za informację Kamil Sierzchuła

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress