Lista osób przyjętych do klas I Technikum Leśnego w Lesku 2017 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku – Zapraszamy
Rekrutacja

Lista osób przyjętych do klas I Technikum Leśnego w Lesku 2017

Z dużym zadowoleniem przedstawiamy listę osób przyjętych do klas I Technikum Leśnego w Lesku, na rok szkolny 2017/2018. Wyniki rekrutacji zostały ogłoszone przez Dyrektora Zespołu Szkół Leśnych w Lesku dnia 7 lipca 2017 r. Gratulujemy kandydatom przyjętym do Naszej Szkoły. W dalszej części artykułu publikujemy listę- plik pdf

Lista osób przyjętych- pobierz pdf

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress