Międzynarodowa wymiana Polska – Węgry. « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Międzynarodowa wymiana Polska – Węgry.

6 czerwca 2013r podczas rozmów z kolegami z Węgier zapadły ustalenia o kontynuowaniu współpracy pomiędzy naszymi szkołami. Dlatego 1 lipca 2013 r. przyjechała do nas z 4 dniową rewizytą 30 osobowa delegacja z zaprzyjaźnionej szkoły leśnej z Mátrafüred.

Dzięki wakacyjnej pracy naszej młodzieży, pomocy pracowników Nadleśnictwa Lesko oraz  grupy nauczycieli udało się pokazać naszym znajomym wiele ciekawostek naszego regionu oraz sposób prowadzenia gospodarki leśnej w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem warunków górskich.

Były to m.in.: wycieczki przyrodniczo- leśne na terenie Nadleśnictwa Lesko, miasto  Lesko- zabytki, przedsiębiorstwo Talens, Kamień Leski, Leśnictwo szkółkarskie Kostryń, wycieczka w Bieszczady- wypał węgla drzewnego, połoniny, zagroda żubrów w Mucznem, Bezmiechowa- lotnisko szybowcowe, rezerwat przyrody, Solina- Zalew Soliński, wycieczka do wnętrza zapory…

W przyszłości planowana jest wymiana młodzieży w zakresie praktycznej nauki zawodu.

cheap fluoxetine uk . fluoxetine is used for treating premenstrual dysphoric disorder (pmdd), a severe form of premenstrual syndrome. fluoxetine liquid cost!

Zaangażowanym uczniom, kolegom z Nadleśnictwa Lesko, dyrekcji szkoły oraz grupie nauczycieli serdecznie dziękujemy. Wyrazy uznania kierujemy w stronę Pani Natalii Zięby- kierownika Internatu, bez której, wymiana międzynarodowa nie byłaby możliwa.

active ingredients in buy baclofen online no prescription pump refill frequency neurogenic bladder. 25 mg nebenwirkungen et sevrage cheap kamagra uk dapoxetine online kaufen – efficient medications with no side effects at best prices ever. most trusted drugstore on the web welcomes you. generous discounts 

pJ

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress