Mikołaj odwiedza Technikum Leśne w Lesku « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Mikołaj odwiedza Technikum Leśne w Lesku

Jak co roku, 6 grudnia do naszej szkoły zawitał Mikołaj wraz ze swoją świtą – aniołem i diabłem. Odwiedził każdą z klas i każdego nauczyciela Technikum Leśnego w Lesku, wręczając niewielkie upominki. Nie obyło się również bez śmiechu i pamiątkowych zdjęć.

buy cheap generic baclofen online without prescription baclofen paypal , cost of baclofen pump surgery, baclofen price without insurance. baclofen pills buy Kaja Hrabal

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress