Mikołaj w Internacie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku – Zapraszamy
Rekrutacja

Mikołaj w Internacie

Dnia 7. 12. 2015r. w Internacie Zespołu Szkół Leśnych w Lesku słychać było dźwięk dzwonków, śpiew kolęd i dużo śmiechu. Odwiedził nas Święty Mikołaj z Aniołkami i diabełkiem. Tradycyjnie Mikołaj lub ktoś z jego świty zadawał pytania i zadania, którym trzeba było sprostać. Święty Mikołaj każdemu dał słodki upominek i obiecał odwiedzić nas za rok. 

cheapest prices pharmacy. dapoxetine pills online . free delivery, buy dapoxetine uk online.

Jedna odpowiedź na „“Mikołaj w Internacie””

  1. obserwator z ramienia maresza pisze:

    Jakie ładne dziewczyny teraz tam macie. Pozazdrościć. Za… moich czasów :) …. Ech… :)

    Pozdrawiam Technikum Leśne :) i wszystkie Wspaniale Dziewczyny za zdjęć :)

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress