Mikołaj w Internacie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Mikołaj w Internacie

Jak co roku w miesiącu grudniu internat Zespołu Szkół Leśnych w Lesku odwiedził wyjątkowy gość –  Święty Mikołaj, któremu towarzyszył aniołek i diabełek. Wszyscy uczniowie otrzymali słodkie upominki oraz zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia. Obdarowani jeszcze raz bardzo dziękują św. Mikołajowi i zapraszają go serdecznie za rok.

buy baclofen online, intrathecal baclofen risks, symptoms of intrathecal baclofen overdose.

Jedna odpowiedź do “Mikołaj w Internacie”

  1. Anonim pisze:

    Kto fajny jest zaproszony na studniowke ?

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress