Mikołaj w naszej szkole « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Mikołaj w naszej szkole

Po raz kolejny odwiedził nas Mikołaj… Dnia 06.12.  już od rana w naszej szkole słychać było dźwięk dzwoneczków. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami i koszem słodkości odwiedził nauczycieli i uczniów. Chętni mogli upamiętnić tę chwilę zdjęciem ze Świętym. Mikołajowi dziękujemy za pamięć i zapraszamy za rok.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress