Mistrz Logikus – konkurs o tytuł mądrej głowy Internatu ZSL Lesko « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Mistrz Logikus – konkurs o tytuł mądrej głowy Internatu ZSL Lesko

13 maja 2019 roku w naszym Internacie odbył się Mistrz Logikus – konkurs o tytuł mądrej głowy internatu. W zmaganiach o ten zaszczytny tytuł wzięło udział 17 mieszkańców Internatu ZSL w Lesku. Każdy z uczestników konkursu miał do rozwiązania zestaw pytań i zadań logicznych, który zawierał m.in.: rebusy, sudoku, pytania otwarte.

Tytuł mądrej głowy Internatu ZSL w Lesku zdobył Hubert Dyndur.

Drugie miejsce zajął Bartosz Wrzecionko, trzecie miejsce Szymon Penar.

Zwycięzcy otrzymali nagrody, a każdy z uczestników konkursu – słodki upominek.

Uczestnikom konkursu dziękujemy za wspólną zabawę, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Alicja Kantor

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress