Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Piłkę Siatkową « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Piłkę Siatkową

W dniach 2-3 marca 2018 roku w hali OSiR w Biłgoraju odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych Ministra Środowiska Dziewcząt i Chłopców w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie.  Drużyna w składzie: Grzegorz Płaza, Hubert Hołub, Konrad Tańcula, Damian Wyżycki, Dawid Bieryło, Maciej Drążek, Bartek Maślany zajęli VI miejsce. 

Pomiędzy zmaganiami siatkarskimi dla wszystkich zawodników odbył się konkurs strzelecki, w którym I miejsce zajął Hubert Hołub.

Dziękuję uczniom za sportową rywalizację w duchu fair-play.

MM

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress