Mistrzostwa Szkoły w Szachach « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Mistrzostwa Szkoły w Szachach

W piątek 18.10.2019r. odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Szkoły w Szachach. Zawody są wstępnymi eliminacjami do Licealiady, ale także mają na celu wyłonić najlepszych zawodników do reprezentowania Szkoły na Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych, które rozegrane zostaną w listopadzie w naszej Szkole. W Mistrzostwach Szkoły wzięło udział 28 uczniów w tym trzy dziewczyny.

Cieszy fakt,  że wśród uczestników znalazło się aż 12  uczniów  klas pierwszych.

Mistrzostwa Szkoły otworzyła Pani Dyrektor, życząc wszystkim powodzenia, a pod koniec turnieju spotkała wszystkich miła niespodzianka, Pani Kierownik Internatu przyniosła nam pyszne kanapki i herbatę,  bardzo serdecznie dziękujemy.

Wyniki Turnieju

I miejsce Paweł Weimer klasa  I Gi A

II miejsce Hubert Dyndur klasa IV A

III miejsce Patryk Śnieżek klasa I SP B

najlepsza dziewczyna -Martina Olszowska klasa I SP A

Serdecznie gratulujemy !!!

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress