Mistrzostwa Szkoły w szachach « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Mistrzostwa Szkoły w szachach

W piątek 19.10.2018r. odbyły sie Mistrzostwa Szkoły w szachach. W zawodach wzięło udział 31 Uczniów z klas I-III. Zawodnicy rozegrali 7 partii tak zwanym system szwajcarskim. Zaletą tego systemu jest  rozegrania turnieju z dużą ilością graczy, w którym nikt nie odpada. Mistrzem Zespołu Szkół Leśnych w Szachach na rok szkolny 2018/2019 został Hubert Dyndur z klasy III a, który wygrał wszystkie 7 partii.

II  miejsce Tomasz Marcinik  z II a – 6 pkt

III miejsce Marek Jarosz  z III a – 5 pkt

Na wyróżnienie zasługują uczniowie, którzy również wygrali 5 partii, ale punkty pomocnicze zadecydowały, że miejsca zdobyli poza podium są to:  Kacper Wojciechowski, Paweł Raś, Konrad Siemiątkowski, Wojciech Dzięgiel.

Zawody zorganizowała i sędziowała Pani Marta Michalska a puchary dla najlepszych uczniów ufundowała Rada Rodziców, serdecznie dziękujemy.

Wszystkim szachistom, którzy wzięli udział w zawodach gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz szczegółowe wyniki mistrzostw

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress