Mistrzostwa Technikum Leśnego w Szachach « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Mistrzostwa Technikum Leśnego w Szachach

W poniedziałek 24.10.2022r. jak co roku o tej porze rozegrany został Szkolny Turniej Szachowy. Wystartowało 26 uczniów w tym 4 dziewczyny. Mistrzostwa rozegrane został systemem szwajcarskim, na dystansie  7 rund po 15 minut na zawodnika. Zawody otworzył pan wicedyrektor Janusz Leszczyński życząc wszystkim dobrych, przemyślanych posunięć oraz wielu zwycięstw.
Na zakończenie puchary i dyplomy wręczyła Pani Dyrektor Jadwiga Szylak informując uczniów, że 15 listopada rozpoczną się w naszej szkole Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Szachach.

Mistrzem Szkoły został Paweł Weimer z klasy IV GIA, który wygrał wszystkie 7 partii,
II miejsce – Patryk Śnieżek z klasy IV SPB, (6 pkt)
III miejsce – Hubert Pierożek z klasy IV SPA (5 pkt)
W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Martina Olszowska z klasy IV SPA (4 pkt)

Gratuluję wszystkim uczestnikom i zapraszam za rok.

Puchary dla uczestników ufundowało Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku, serdecznie dziękujemy.

Bardzo dziękuję dziewczynom z klas IV oraz Piotrowi Orzechowskiemu z II B za przygotowanie sali gry na zawody.