Młodzież porządkowała cmentarz. « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Młodzież porządkowała cmentarz.

Za nami Dzień Wszystkich Świętych i Święto Zmarłych, dwa dni w czasie których wspominamy Tych którzy odeszli. Wyrazem naszej pamięci o nich są uporządkowane groby i płonące znicze. Kolejny raz młodzież z naszej szkoły, tym razem uczniowie klasy I a ( po gimnazjum) pod opieką księdza P. Macnara i wychowawcy K. Wójcika w dniu 29 października, porządkowała groby w najstarszej części cmentarza parafialnego w Lesku.

Jak co roku najwięcej pracy wymagało uprzątnięcie liści, zebranie starych zniczy i wycięcie zakrzaczeń na granicy cmentarza i lasu.

Pogoda dopisała, a młodzież po raz kolejny pokazała, że potrafi pracować w ramach wolontariatu.

K.Wójcik

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress