Myśliwski Festyn Rodzinny « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Myśliwski Festyn Rodzinny

W dniu 17 września 2017r. w Sanockim Skansenie odbył się Myśliwski Festyn Rodzinny Św. Eustachego. Obchody Dnia Św. Eustachego rozpoczęła uroczysta Msza Św., której oprawę muzyczną zapewnił Zespół Sygnalistów Myśliwskich „Tropem Wilka” z Zespołu Szkół Leśnych w Lesku w składzie: kapelmistrz Jan Polaczek, Marcin Wasyliszyn, Dawid Pankiewicz, Adam Przybysz, Przemek Motyka, Kinga Kłys wraz z opiekunem Tadeuszem Mroczkowskim.

Po wspólnej modlitwie nasi uczniowie zaprezentowali zebranej publiczności kilka najbardziej popularnych sygnałów myśliwskich a w dalszej części programu odbyły się pokazy psów myśliwskich. Następnie wystąpili wabiarze, którzy przybliżyli nam klimat zbliżającego się rykowiska.

W ramach promocji zaprezentowaliśmy ofertę edukacyjną naszej szkoły.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress