Myśliwski Festyn Rodzinny « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Myśliwski Festyn Rodzinny

W dniu 17 września 2017r. w Sanockim Skansenie odbył się Myśliwski Festyn Rodzinny Św. Eustachego. Obchody Dnia Św. Eustachego rozpoczęła uroczysta Msza Św., której oprawę muzyczną zapewnił Zespół Sygnalistów Myśliwskich „Tropem Wilka” z Zespołu Szkół Leśnych w Lesku w składzie: kapelmistrz Jan Polaczek, Marcin Wasyliszyn, Dawid Pankiewicz, Adam Przybysz, Przemek Motyka, Kinga Kłys wraz z opiekunem Tadeuszem Mroczkowskim.

Po wspólnej modlitwie nasi uczniowie zaprezentowali zebranej publiczności kilka najbardziej popularnych sygnałów myśliwskich a w dalszej części programu odbyły się pokazy psów myśliwskich. Następnie wystąpili wabiarze, którzy przybliżyli nam klimat zbliżającego się rykowiska.

W ramach promocji zaprezentowaliśmy ofertę edukacyjną naszej szkoły.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress