Myśliwski festyn rodzinny « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Myśliwski festyn rodzinny

W dniu 25.09.2016r. na sanockim Skansenie odbył się „Myśliwski festyn rodzinny Św. Eustachego”. Impreza rozpoczęła się Mszą Św. polową. Sygnaliści „Tropem Wilka” naszej szkoły uświetnili całość uroczystości, po której zagrali krótki koncert utworów myśliwskich. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Zespołu Szkół Leśnych w Lesku oraz innych organizacji myśliwskich.

Dalsza cześć imprezy odbywała się nad Sanem, w której były przedstawiane pokazy psów myśliwskich, sokolników, i wabienie jeleni oraz pokazy konne i łucznicze do tego degustacja potraw myśliwskich oraz wiele atrakcji dla najmłodszych oraz przybyłych gości.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress