Nareszcie wakacje !!! « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Nareszcie wakacje !!!

19 czerwca 2019 roku – to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie ZSL. Już od rana temperatura przypomniała nam, że lato w pełni i pora opuścić szkolne mury. Na sali gimnastycznej, punktualnie o godzinie 9.30, zgromadzili się uczniowie i nauczyciele. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego Pani Dyrektor, Jadwiga Szylak, powitała zaproszonych gości w osobach: Pan Marek Marecki – z-ca dyrektora RDLP w Krośnie, Pan Jacek Gałuszka – Naczelnik Wydziału Organizacji i Kadr w RDLP, Pan Zbigniew Pawłowski – Nadleśniczy Nadleśnictwa Lesko oraz Pan Bogusław Sitko – Prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku, a także grono pedagogiczne, rodziców i uczniów.

W czasie uroczystości najlepsi uczniowie odebrali świadectwa z rąk Pani Dyrektor.     Następnie, w asyście zaproszonych gości, Pani Dyrektor wręczyła nagrody książkowe, rzeczowe oraz dyplomy ufundowane przez RDLP w Krośnie, Nadleśnictwo Lesko i Radę Rodziców.   

Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższą średnią otrzymali nagrody pieniężne ufundowane przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku. Nagrody zostały wręczone przez Pana B. Sitko. Podczas uroczystości uhonorowano uczniów brązowymi, srebrnymi i złotymi odznakami za wyniki w nauce – „Primus Inter Pares”.

 Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Aleksandra Jaromi  – 5,3

Natalia Rębisz – 5.05

Maciej Drążek – 5,0

Dominika Sikora – 4,82

Agnieszka Twardy – 4,77

Nie zabrakło również uczniów, którzy wyróżnili się 100% frekwencją:

Szymon Baran – kl. 1a

Dawid Pelczar – kl. 2a

Odznakę za szczególne zasługi dla Technikum Leśnego w Lesku odebrał  Lucjan Gładysz, który zajął trzecie miejsce w finale centralnym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, w bloku Leśnictwo.

Po części oficjalnej odbyło się ostatnie przedwakacyjne spotkanie w klasach. Teraz można planować wakacyjne wojaże. Życzymy wszystkim bezpiecznego i dobrze zaplanowanego wakacyjnego wypoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu!!!

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress