Narodowe Czytanie 2022 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Narodowe Czytanie 2022

W dniu 3 września w całej Polsce odbyła się kolejna edycja Narodowego Czytania organizowana pod patronatem Prezydenta RP. W tym roku czytano „ Ballady i romanse” Adama Mickiewicza (pierwsze wydanie miało miejsce  w 1822 roku w Wilnie). Uczniowie Technikum Leśnego w Lesku uczestniczyli w tej uroczystości, którą organizowała Biblioteka Miejska w Lesku.

„Mickiewicz i epoka romantyzmu budowali postawy Polaków na następne stulecia”.

„Za wolność naszą i waszą”.

ZF

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress