Nasi znowu „z tarczą” « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Nasi znowu „z tarczą”

20 października na Uroczystym Apelu Pani Dyrektor miała przyjemność wręczyć dyplomy uczniom, którzy  w bieżącym roku szkolnym  wzięli udział w konkursach i zajęli w nich czołowe miejsca. Jako pierwsi otrzymali gratulacje uczniowie, którzy zmagali się w  konkursie literackim „Zakochani w lesie” organizowanym przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Białymstoku, redakcję miesięcznika „Brać Łowiecka” oraz Zespół Szkół Leśnych im. Unii Europejskiej w Rucianem-Nidzie. W kategorii wiersz I m-ce zajęła Ewa Spychała, III m-ce Rafał Łysyganicz, IVAleksander Lisze. W kategorii opowiadanie II m-ce zajęła Kaja Hrabal. 

Kolejne miejsca na podium zajęła drużyna reprezentująca naszą szkołę w „VI Forum Humanistów w buy baclofen online, baclofene costarica, baclofen costa rica . Zagnańsku”. Były to: Daria Jadwisieńczak, Monika Juda i Karolina Doniec. Daria zajęła III miejsce w „Konkursie życiu i twórczości Stefana Żeromskiego” , natomiast Monika i Karolina III miejsce drużynowo w konkursie „Bawimy się w teatr”.

Tradycją szkoły są konkursy krasomówcze. W tym roku w Wojewódzkim Konkursie Krasomówczym ważne drugie miejsce zajął Grzegorz Płaza jan 1, 1970 – excellent quality meds ( fluoxetine online ) for everyone, whether you have where can i order fluoxetine without prescription in canada . Miejsce to uprawnia go do reprezentowania województwa podkarpackiego w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym w Golubiu Dobrzyniu. I jeszcze jeden zwycięzca – lioresal online. baclofen tablets . lioresal mg. buy cheap lioresal. purchase lioresal. purchase baclofen online. baclofen price. order lioresal online. purchase Marcin Jureczko. Otrzymał on nagrodę za najlepszą prezentację multimedialną w konkursie zorganizowanym z okazji konferencji „Gospodarka odpadami jako element systemu ochrony środowiska”. Wielkie brawa dla wszystkich!

buy lioresal ( baclofen ) online without prescription on discount prices. cheap online pharmacy: allergy generic drugs and prescription medications.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress