Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie. « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie.

W związku z zaistniałą sytuacją kryzysową i zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkole w dniach 12.03.2020r – 25.03.2020r. wszyscy Nauczyciele, pozostając w gotowości do pracy (Karta Nauczyciela, art. 42 ust.1,2 oraz Kodeks pracy, art. 81, par 3) zobowiązani są (pracując zdalnie) do realizacji podstawy programowej z zakresu nauczanego przedmiotu poprzez wdrożenie e-learning.

Tą forma nauczania winno się objąć wszystkich Uczniów Szkoły. Uczniowie mają obowiązek uczestniczyć w tej formie nauczania.

Rodziców prosi się o zmotywowanie dzieci do aktywnego wykorzystania tej formy edukacji na czas zawieszenia zajęć w Szkole.

Prosi się o bieżącą kontrolę i stosowanie się do treści zamieszczanych  komunikatów zarówno w dzienniku elektronicznym, jak i na stronie Szkoły.

 

Dyrektor  Zespołu Szkół Leśnych

mgr  Jadwiga  Szylak

Pobierz plik i zobacz komunikat

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress