Nauka wychodzi z lasu. « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Nauka wychodzi z lasu.

10 czerwca 2014 r. gościliśmy w naszej szkole młodszych kolegów z kl. III a ze Szkoły Podstawowej im W. Pola w Lesku pod opieką wychowawczyni p. E. Podhorodeckiej. Wizyta rozpoczęła się zwiedzaniem wystawy przyrodniczej i wystawy zdjęć p. M. Sceliny, absolwenta TL w Lesku, obecnie pracownika Nadleśnictwa Baligród. Dzieci przywitała p. Dyrektor i szkolni sygnaliści.

Dzieciaki miały okazję spróbować swych sił w grze na sygnałówkach oraz wpisać się do szkolnej kroniki. Następnie  obejrzały film  o wilkach, po czym uczestniczyły w quizie, rozpoznając zwierzęta i rośliny Bieszczadów oraz interpretując wylosowane wcześniej przysłowia o lesie.

Ostatnia cześć wizyty to spacer po przyszkolnym ogrodzie botanicznym, poznawanie rosnących tam roślin, ognisko i pieczenie kiełbasek. Dzieciaki chętnie uczestniczyły w zabawach, zadawały dużo pytań, żywo interesowały się światem przyrody. Wizyta sprawiła naszym młodszym kolegom dużo radości. Pozwoliła na zdobycie nowych wiadomości,  utrwalenie swojej wiedzy,  zapoznanie się ze specyfiką zawodu leśnika.

how to order baclofen purchase in australia, california, how buy baclofen canada, discount baclofen price for prescription, how to buy baclofen canada price, 

To była ciekawa lekcja przyrody, jak zaznaczyła p. Ewa w kronice.  My też mieliśmy wielką frajdę, patrząc na uśmiechnięte twarze dzieciaków. A w roli nauczyciela i asystenta świetnie sprawdził się A. Droń, uczeń kl. III TL. „ Nauka nie idzie w las, ona z lasu wychodzi” – ta mądrość niech bedzie mottem tego typu zajęć dla najmłodszych (i nie tylko), na które serdecznie zapraszamy. Darz bór!

generic priligy treats male premature climaxing problems. men can take generic priligy 60mg tablets after consulting with doctor. buy dapoxetine online at best 

B. Brajewska

20 mg pill identification how much does prozac cost in new zealand buy fluoxetine purchase no prescription costco price . 90 hcl prozac 5 mg pill buy fluoxetine

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress