Nowe władze Stowarzyszenia wybrane « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Nowe władze Stowarzyszenia wybrane

W dniu 17 lutego 2015r. w auli TL Lesko odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze członków Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku. Podczas zebrania przyjęto m.in. sprawozdanie z działalności Zarządu za 2014r. oraz dokonano wyborów uzupełniających Prezesa Zarządu Stowarzyszenia oraz członka Zarządu Stowarzyszenia.

W imieniu swoim oraz członków, Zarząd Stowarzyszenia serdecznie dziękuje ustępującemu Prezesowi Marianowi Brzezowskiemu, za lata ciężkiej i owocnej pracy na rzecz naszej organizacji a tym samym społeczności Technikum Leśnego w Lesku.

W wyniku  jawnych wyborów uzupełniających wybrano:

1. Prezesa Zarządu- Bogusława Sitkę.
2. Nowego członka Zarządu oraz V-ce Prezesa- Natalię Ziębę.

Gratulujemy i życzymy wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów.

purchase discount medication! buy generic zoloft canada . next day delivery, buy zoloft online.

mylan prozac reviews what happens when i take 90mg of prozac prozac 60 mg hcl 10 mg reviews prozac price per pill. how much does cost australia prozac uk pJ

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress